Výsledky Rok 2013

BOHEMIA AEROBIC TOUR Nymburk 21.4. 2013

Umístění: 2. místo Herzingerová, Chromá, Klímová,.. (kategorie 8-10 let – Fitness – trenér: Zuzana Hladíková)

FISAF AEROBIC II. A III. VT Semily 20.5. 2013

Umístění: 3. místo Karolína Kudláčková, Eliška Kopalová, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

               1. místo Zuzana Pšeničková, Pavlína Syrůčková, Laura Brychcínová (kategorie 11-13 let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Iveta Macounová, Nikola Rokytová (kategorie 17 a více let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

13. místo Alžběta Jandečková (kategorie 11-13 let – SA jednotlivci – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Janečková, Červená, Musilová,.. (kategorie 11-13 let – Fitness – III. VT – trenér: Aneta Macounová)

               7. místo Beranová, Havlíková, Koudelková,.. (kategorie 11-13 let – Fitness – III. VT – trenér: Michaela Rajnová)

Pražský závod ve sportovní gymnastice 6.4. 2013

Umístění: 3. místo gym team mix (složení: Berka Filip, Berka Lukáš, Pěkná Zuzana, Sedlářová Anna, Sedlářová Barbora)

               3.místo. gym jednotlivci – Berka Filip

FISAF AEROBIC AND DANCE III. VT Kladno 3.3. 2013

Umístění: 2. místo Laura Brychcínová, Pavlína Syrůčková, Zuzana Pšeničková (kategorie 11-13 let – SA týmy – trenér: Tereza Zámostná)

8. místo Alžběta Jandečková (kategorie 11-13 let – SA jednotlivci – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Iveta Macounová, Nikola Rokytová (kategorie 17 a více let – SA týmy – trenér: Tereza Zámostná)

FISAF AEROBIC AND DANCE II.VT Kladno 2.3. 2013

Umístění: 1.místo Karolína Kudláčková, Eliška Kopalová, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – trenér: Tereza Zámostná)

2.místo Silvie Řeháková (kategorie 17 a více let – SA jednotlivci – trenér: Tereza Zámostná)

               4.místo Dominika Trinkmocová (kategorie 14-16 let – SA jednotlivci – trenér: Tereza Zámostná)

FISAF AEROBIC AND DANCE 2013 III.VT Petřiny 23.2. 2013

Umístění: 1.místo Nikola Rokytová, Iveta Macounová (kategorie 17 a více let – SA týmy – trenér: Tereza Zámostná)

               4.místo Laura Brychcínová (kategorie 11-13 let – SA jednotlivci – trenér: Tereza Zámostná)

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain