Výsledky Rok 2014

Mistrovství světa FISAF AEROBIC Praha 21-25. 10.2014

Umístění: 

1.místo  Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Zuzana Pšeničková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – Fitness 5 – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Men in Black – Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová, Anna Veverková (kategorie 14-16 let Fitness 5 – I.VT – trenér: Aneta Macounová)

2. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Laura Brychcínová a Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC II. VT Petřiny 18.10. 2014

Umístění: 

1. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Aneta Macounová, Táňa Vovsová  (kategorie nad 17 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC III. VT Varnsdorf 11. 10. 2014

Umístění:

2. místo Rambo: Kateřina Dardová, Nikola Hlavatá, Petra Melicherová, Žaneta Jarolímková, Denisa Štrychová a Veronika Hereitová. (kategorie 14-16 let junioři Fitness – trenér: Aneta Macounová)

2. místo Fitness Gentleman: Rozálie Beranová, Žofie Kubcová, Julie Nováková, Valentýna Suková, Sára Willheimová, Magda Havlíková (kategorie 11-13 let – Fitness – III. VT – trenér: Michaela Rajnová)

3. místo Fitness DISCO: Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nicole Pásztorová, Tereza Gubišová, Lucie Káclová, Klára Zdvořáčková, Alice Burianová   (kategorie 8-10 let – Fitness – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie 8-10 let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

7. místo Zuzana Kvapilová (kategorie 8-10 let – SA – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

17. místo Nicole Pásztorová (kategorie 8-10 let – SA  – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistrovství České republiky FISAF AEROBIC I. VT Ostrava 3 – 5.10. 2014

Umístění: 

1.místo  Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Zuzana Pšeničková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – Fitness 5 – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Men in Black – Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová, Anna Veverková (kategorie 14-16 let Fitness 5 – I.VT – trenér: Aneta Macounová)

1. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Laura Brychcínová a Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo  Karolína Kudláčková (kategorie 11-13 let – SA kadetky – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

16. místo  Eliška Kopalová (kategorie 11-13 let – SA kadetky – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC III. VT Petřiny 27-28. 9. 2014

Umístění:

2. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie 8-10 let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Rambo: Kateřina Dardová, Nikola Hlavatá, Petra Melicherová, Žaneta Jarolímková, Denisa Štrychová a Veronika Hereitová. (kategorie 14-16 let junioři Fitness – trenér: Aneta Macounová)

3. místo Fitness DISCO: Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nicole Pásztorová, Tereza Gubišová, Lucie Káclová, Klára Zdvořáčková, Alice Burianová   (kategorie 8-10 let – Fitness – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Fitness Gentleman: Rozálie Beranová, Žofie Kubcová, Julie Nováková, Valentýna Suková, Sára Willheimová, Magda Havlíková (kategorie 11-13 let – Fitness – III. VT – trenér: Michaela Rajnová)

14. místo Nicole Pásztorová (kategorie 8-10 let – SA  – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

17. místo Lucie Absolonová (kategorie 8-10 let – SA – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC I. VT Semily 20.9. 2014

Umístění: 

2.místo  Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Zuzana Pšeničková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – Fitness 5 – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Men in Black – Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová (kategorie 14-16 let Fitness 5 – I.VT – trenér: Aneta Macounová)

2. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo  Karolína Kudláčková (kategorie 11-13 let – SA kadetky – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistry s Mistry – Kralupy nad Vltavou 20.9. 2014

Umístění:

1. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová, Táňa Vovsová (kategorie D mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Iveta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC II. VT Praha 13.9. 2014

Umístění: 

1. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová, Táňa Vovsová  (kategorie nad 17 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF Mistrovství Evropy ve Sportovním Aerobiku a Fitness 25-31.5. 2014 Vídeň

1. místo Laura Brychcínová, Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA páry  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo  Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Zuzana Pšeničková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – Fitness 5  – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Men in Black – Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová (Fitness 5 – trenér: Aneta Macounová)

 

Finále Bohemia Tour  31. 5. 2014

1. místo Fitness DISCO: Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nicole Pásztorová, Tereza Gubišová, Lucie Káclová, Klára Zdvořáčková, Alice Burianová   (kategorie 8-10 let – Fitness – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Fitness 80.léta: Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Laura Brychcínová, Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – SA – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistry s Mistry Velké Finále – Říčany 24.5. 2014

Umístění:

1. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Karolína Kudláčková (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Tomáš Absolon (kategorie C jednotlivci – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová, Táňa Vovsová (kategorie D mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Disco (kategorie B sportovní týmy – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie B mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

7. místo Iveta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

8. místo Rambo: Kateřina Dardová, Nikola Hlavatá, Petra Melicherová, Žaneta Jarolímková, Denisa Štrychová a Veronika Hereitová. (kategorie Fitness 5  – trenér: Aneta Macounová)

 

FISAF AEROBIC II. VT Semily 17-18. 5. 2014

Umístění: 

1. místo Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová, Táňa Vovsová  (kategorie nad 17 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC III. VT Semily 17-18. 5. 2014

Umístění:

1. místo Fitness Gentleman: Rozálie Beranová, Žofie Kubcová, Julie Nováková, Valentýna Suková, Sára Willheimová, Eliška Balcarová, Tereza Chromá (kategorie 11-13 let – Fitness – III. VT – trenér: Michaela Rajnová)

1. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie 8-10 let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Fitness DISCO: Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nicole Pásztorová, Tereza Gubišová, Lucie Káclová, Klára Zdvořáčková, Alice Burianová   (kategorie 8-10 let – Fitness – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Rambo: Kateřina Dardová, Nikola Hlavatá, Petra Melicherová, Žaneta Jarolímková, Denisa Štrychová a Veronika Hereitová. (kategorie Fitness 11-14 let junioři – trenér: Aneta Macounová)

11. místo Tereza Gubišová, Nicole Pásztorová, Alice Burianová  (kategorie 8-10 let – SA týmy  – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Bohemia Tour Hradec Králové 11. 5. 2014 – čtvrtý závod

Umístění:

3. místo Fitness DISCO: Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nicole Pásztorová, Tereza Gubišová, Lucie Káclová, Klára Zdvořáčková, Alice Burianová   (Fitness 2 – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Men in Black – Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová (Fitness 4 – – trenér: Aneta Macounová)

3. místo Rambo: Kateřina Dardová, Nikola Hlavatá, Petra Melicherová, Žaneta Jarolímková, Denisa Štrychová a Veronika Hereitová. (kategorie Fitness 5  – trenér: Aneta Macounová)

6. místo Rocky 2014 (kategorie Fitness 2  – trenér: Zuzana Hladíková)

FISAF AEROBIC I. VT Havlíčkův brod 10.5. 2014 – Třetí nominační závod

Umístění: 

1.místo  Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Zuzana Pšeničková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – Fitness 5 – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1.místo Laura Brychcínová, Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA páry  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Men in Black – Terezie Janečková, Marie Janečková, Lenka Břízová, Anna Soukupová, Denisa Vejvodová (kategorie 14-16 let Fitness 5 – I.VT – trenér: Aneta Macounová)

2. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

6. místo  Karolína Kudláčková, Laura Brychcínová, Eliška Kopalová (kategorie 11-13 let – SA trio  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Závod pódiových skladeb a miniteams  Horní Počernice 4. 5. 2014

Umístění:

1. místo Karolína Kudláčková  (kategorie solo basic  – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Aneta Macounová  (kategorie solo profi  – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Michaela Petáková (kategorie solo profi  – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Iveta Macounová  (kategorie solo profi  – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Aneta a Iveta Macounovy  (kategorie minitýmy profi – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Tereza Zámostná, Táňa Vovsová (kategorie minitýmy basic  – trenér: Tereza Zámostná)

 

Bohemia Tour Kutná Hora 26. 4. 2014 – čtvrtý závod

Umístění:

1. místo Zlaté hity (kategorie Fitness 3  – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Gentleman (kategorie Fitness 3  – trenér: Michaela Rajnová)

5. místo Disco (kategorie Fitness 2  – trenér: Tereza Zámostná)

7. místo Rocky 2014 (kategorie Fitness 2  – trenér: Zuzana Hladíková)

 

FISAF AEROBIC II. VT Louny 25-27. 4. 2014

Umístění: 

2. místo Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Fitness 80.léta: Karolína Kudláčková, Eliška Havránková, Alžběta Jandečková, Laura Brychcínová, Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Kopalová  (kategorie nad 11-13 let – SA – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová  (kategorie nad 17 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC III. VT Louny 25-27. 4. 2014

Umístění:

1. místo Fitness DISCO: Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová, Nicole Pásztorová, Tereza Gubišová, Lucie Káclová, Klára Zdvořáčková, Alice Burianová   (kategorie 8-10 let – Fitness – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie 8-10 let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

8. místo Tereza Gubišová, Nicole Pásztorová  (kategorie 8-10 let – SA týmy  – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistry s Mistry Praha  19-20.4. 2014

Umístění:

2. místo 80.léta (kategorie C sportovní týmy – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Táňa Vovsová, Tereza Zámostná (kategorie D dvojice – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie B mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Zuzana Kvapilová (kategorie A jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

5. místo Karolína Kudláčková (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

5. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová, Táňa Vovsová (kategorie D mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

6. místo Disco (kategorie B sportovní týmy – trenér: Tereza Zámostná)

4-5. místo Men in Black (kategorie D sportovní týmy – trenér: Aneta Macounová)

7. místo Iveta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

22. místo Tomáš Absolon (kategorie C jednotlivci/jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

23. místo Klára Absolonová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

25. místo Eliška Kopalová (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

27. místo Lucie Absolonová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

38. místo Lucie Káclová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC I. VT Ostrava 12-13. 4. 2014 – Druhý nominační závod

Umístění: 

2. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo  Laura Brychcínová, Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA páry  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

5. místo  Karolína Kudláčková, Laura Brychcínová, Eliška Kopalová (kategorie 11-13 let – SA trio  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

Bohemia Tour Náchod 13. 4. 2014 – třetí závod

Umístění:

3. místo Rocky 2014 (kategorie Fitness 2  – trenér: Zuzana Hladíková)

 

Bohemia Tour Jičín 5. 4. 2014 – druhý závod

Umístění:

1. místo Zlatá léta (kategorie Fitness 3  – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Disco (kategorie Fitness 2  – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistry s Mistry Olomouc  5-6.4. 2014

Umístění:

4. místo Karolína Kudláčková (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

 

FIG Slovak Open 2013 4.- 6.4. 2014 – Slovensko, Nové Zámky

Umístění:

23. místo  Michaela Petáková (kategorie jedonotlivkyně senior – gymnastický aerobik – trenér: Tereza Zámostná)

 

Bohemia Tour Nymburk 30. 3. 2014 – první závod

Umístění: 

1. místo Disco (kategorie Fitness 2  – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Zlatá léta (kategorie Fitness 3  – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Rambo (kategorie Fitness 5  – trenér: Aneta Macounová)

4. místo Men in Black (kategorie Fitness 4  – trenér: Aneta Macounová)

 

FISAF AEROBIC I. VT Louny 29-30. 3. 2014 – První nominační závod

Umístění: 

1. místo Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo  Laura Brychcínová, Tomáš Absolon (kategorie 11-13 let – SA páry  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

7. místo  Karolína Kudláčková, Laura Brychcínová, Eliška Kopalová (kategorie 11-13 let – SA trio  – I. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FIG Pohár Federací 29-30. 3. 2014 – I.kolo Brno

Umístění:

8. místo  Michaela Petáková (kategorie jedonotlivkyně senior – gymnastický aerobik – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistry s Mistry Říčany u Prahy  22-23. 3. 2014

Umístění:

1. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Karolína Kudláčková (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Aneta Macounová, Iveta Macounová, Nikola Rokytová (kategorie D mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie B mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo 80.léta (kategorie C sportovní týmy – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Disco (kategorie B sportovní týmy – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Zuzana Kvapilová (kategorie A jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

6. místo Men in Black (kategorie D sportovní týmy – trenér: Aneta Macounová)

9. místo Eliška Kopalová (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

9. místo Rambo (kategorie D sportovní týmy – trenér: Aneta Macounová)

10. místo Iveta Macounová, Nikola Rokytová (kategorie D  dvojice – trenér: Tereza Zámostná)

20. místo Tomáš Absolon (kategorie C jednotlivci/jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

22. místo Klára Absolonová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

27. místo Lucie Absolonová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

32. místo Lucie Káclová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

 

Mistry s Mistry Roudnice nad Labem  15-16. 3. 2014

Umístění:

2. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie B mini týmy – trenér: Tereza Zámostná)

2. místo Aneta Macounová (kategorie elite – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Karolína Kudláčková (kategorie D jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Zuzana Kvapilová (kategorie A jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

4. místo Rambo (kategorie D sportovní týmy – trenér: Aneta Macounová)

8. místo Iveta Macounová, Nikola Rokytová (kategorie D  dvojice – trenér: Tereza Zámostná)

12. místo Lucie Absolonová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

13. místo Tomáš Absolon (kategorie C jednotlivci/jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

14. místo Klára Absolonová (kategorie B jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

17. místo Eliška Kopalová (kategorie D  jednotlivkyně – trenér: Tereza Zámostná)

FIG MČR Zlín 14-16. 3. 2014

Umístění:

5. místo  Michaela Petáková (kategorie jedonotlivkyně senior – gymnastický aerobik – trenér: Tereza Zámostná)

 

FIG Czech Aerobic Open Zlín 14-16. 3. 2014

Umístění:

13. místo  Michaela Petáková (kategorie jednotlivkyně senior – gymnastický aerobik – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC II. VT Praha 8. 3. 2014

Umístění: 

3. místo Karolína Kudláčková (kategorie 11-13 let – SA – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

3. místo Zuzana Pšeničková, Pavlína Syručková, Eliška Havránková (kategorie 11-13 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Aneta Macounová (kategorie nad 17 let – SA – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

1. místo Anete Macounová, Iveta Macounová, Nikola Rokytová (kategorie nad 17 let – SA týmy – II. VT – trenér: Tereza Zámostná)

 

FISAF AEROBIC III. VT Praha 22. 2. 2014

Umístění: 

1. místo Zuzana Kvapilová, Lucie Absolonová, Klára Absolonová (kategorie 8-10 let – SA týmy – III. VT – trenér: Tereza Zámostná)

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde